Wychodząc naprzeciw waszym potrzebom, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę firmy GlobalEdu o szkołę językową dla dzieci w wieku 5-15 lat. Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości edukacji językowej dla dzieci, wspierając ich rozwój umiejętności komunikacyjnych. I choć gramatyka oraz słownictwo są bardzo ważne, będziemy zdecydowanie stawiać na komunikację bezpośrednią czyli by słowa były precyzyjnie dobrane i wyrażały dokładnie to co nadawca chce przekazać.

Nasza misja to stworzenie inspirującego środowiska edukacyjnego, które dostosowane do możliwości dzieci, opierając się głównie na dialogu, rozwinie ich zainteresowania językowe.

Jesteśmy firmą kreatywną i dynamiczną, a dzięki 10-letniemu doświadczeniu z sukcesami w dziedzinie edukacji przede wszystkim firmą godną zaufania w kwestii nauczania języka angielskiego.

Od dekady specjalizujemy się w przygotowywaniu uczniów do egzaminów na studia zagraniczne oraz pomocy w aplikacjach na topowe uczelnie znajdujące się na terenie Unii Europejskiej, UK oraz USA. Nasze osiągnięcia i działania stanowią dowód naszego zaangażowania w edukację i najwyższą jakość naszych usług.

Z wielką przyjemnością zatroszczymy się również o nauczanie i świadomy rozwój młodszych dzieci, tak aby już od wczesnych lat życia mogły przyswajać przydatne umiejętności komunikacyjne, które bezsprzecznie mają ogromny wpływ na późniejszą edukację oraz karierę.

DLACZEGO MY?

Stawiamy na komunikację, otwartość, konwersację.

Nasi lektorzy to pasjonaci, co wpłynie na motywację twojego dziecka.

Kreatywne metody nauczania i umiejętnie rozplanowane lekcje sprawią, że nauka będzie przyjemnością.

Dogodna lokalizacja w centrum Suchego Lasu z parkingiem i windą, a nawet możliwością zjedzenia przez dziecko świeżego posiłku.

Z przyjemnością odbierzemy dziecko ze szkoły i bezpiecznie odprowadzimy na zajęcia.

Wieloletnie doświadczenie budowane od 2013 roku

OFERTA

Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego pozwoli na naukę słownictwa oraz gramatyki a co najważniejsze skupi się na praktyce, czyli mówieniu, na przełamaniu barier komunikacyjnych oraz na pogłębianiu otwartości względem innych. Kurs dostępny jest już dla dzieci od przedszkola aż do 7 klasy szkoły podstawowej. Zajęcia będą odbywać się w grupach do 8 osób. Przewidziana ilość lekcji na kursie: 30-35 w ciągu roku. Czas trwania lekcji: 45 lub 60 minut.

Optymalne rozłożenie zajęć zapewni stały kontakt z językiem angielskim a tym samym utrzyma rosnący wskaźnik otwartości podczas mówienia w języku angielskim. Przed rozpoczęciem kursu zostanie przeprowadzony test diagnostyczny pozwalający na lepszą komunikację uczniów pod względem posiadanej wiedzy, tak aby każdy mógł jak najlepiej wykorzystać czas nauki. Praca w grupie doskonale

uczy współpracy i ma pozytywny wpływ na poszerzający się zakres wiedzy. 

Przygotowanie do testu 8-klasisty z języka angielskiego

pexels-max-fischer-5212687

Test ósmoklasisty jest jednym z najważniejszych egzaminów sprawdzających wiedzę ucznia z różnych przedmiotów.  Pragniemy, aby każdy z naszych kursantów zdobył jak najwyższy wynik na egzaminie z języka angielskiego, dlatego oferujemy kompleksowe przygotowanie teoretyczno-praktyczne. Powtórzymy materiał i uporządkujemy wiedzę.

Zajęcia będą odbywać się w grupach do 8 osób w wymiarze 30-35 lekcji rocznie. Czas trwania lekcji: 45 lub 60 minut. Skupimy się na zagadnieniach, które pojawiają się corocznie na teście ósmoklasisty, przekażemy ważne wskazówki a także umożliwimy przystąpienie do egzaminu próbnego w ramach zajęć i sprawdzenia się w pracy z arkuszami egzaminacyjnymi.

Zajęcia indywidualne

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że są osoby, które potrzebują indywidualnej pomocy, dlatego oferujemy również korepetycje, podczas których możemy wspólnie odrobić zadania domowe, omawiając przy tym problematyczne kwestie przygotowywać do sprawdzianów. Podczas tego kursu skupimy się w szczególności na personalizacji tematyki, tak aby uczeń podniósł poziom wiedzy w zakresie, który jest dla niego trudny i niezrozumiały. Czas trwania lekcji: 45 lub 60 minut.

CENNIK

Zajęcia indywidualne OD 84 pln za lekcję
ZAJĘCIA GRUPOWE DO 8 OSÓB
OD 36 PLN ZA LEKCJĘ

150 PLN semestralnie w przypadku skorzystania z możliwości odbioru dzieci ze szkoły przez Lektora ( I i II Szkoła Podstawowa w Suchym Lesie). 

* Możliwość utworzenia nowych grup

Zajęcia lekcyjne prowadzimy w Suchym Lesie

JAK SIĘ ZAPISAĆ

  • ZADZWOŃ LUB
  • WYPEŁNIJ FORMULARZ

    Wypełnij formularz

  • BEZPŁATNIE PRZEPROWADZIMY TEST DIAGNOSTYCZNY
  • MOŻEMY DOPISAĆ CIĘ DO ISTNIEJĄCUCH JUŻ GRUP LUB UTWORZYĆ NOWĄ
Close Menu