Wychodząc naprzeciw waszym potrzebom, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę firmy GlobalEdu o szkołę językową dla dzieci w wieku 7-15 lat. Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości edukacji językowej dla dzieci, wspierając ich rozwój umiejętności komunikacyjnych. I choć gramatyka oraz słownictwo są bardzo ważne, będziemy zdecydowanie stawiać na komunikację bezpośrednią czyli by słowa były precyzyjnie dobrane i wyrażały dokładnie to co nadawca chce przekazać.

Nasza misja to stworzenie inspirującego środowiska edukacyjnego, które dostosowane do możliwości dzieci, opierając się głównie na dialogu, rozwinie ich zainteresowania językowe.

Jesteśmy firmą kreatywną i dynamiczną a dzięki 10-letniemu doświadczeniu z sukcesami w dziedzinie edukacji przede wszystkim firmą godną zaufania w kwestii nauczania języka angielskiego.

Od dekady specjalizujemy się w przygotowywaniu uczniów do egzaminów na studia zagraniczne oraz pomocy w aplikacjach na topowe uczelnie znajdujące się na terenie Unii Europejskiej, UK oraz USA.  Nasze osiągnięcia i działania stanowią dowód naszego zaangażowania w edukację i najwyższą jakość naszych usług.

Z wielką przyjemnością zatroszczymy się również o nauczanie i świadomy rozwój młodszych dzieci, tak aby już od wczesnych lat życia mogły przyswajać przydatne umiejętności komunikacyjne, które bezsprzecznie mają ogromny wpływ na późniejszą edukację oraz karierę.

Stawiamy na komunikację, otwartość, konwersację.

Nasi lektorzy to pasjonaci, co wpłynie na motywację twojego dziecka.

Kreatywne metody nauczania i umiejętnie rozplanowane lekcje sprawią, że nauka będzie przyjemnością.

Dogodna lokalizacja w centrum Suchego Lasu z parkingiem i windą, a nawet możliwością zjedzenia przez dziecko świeżego posiłku.

Z przyjemnością odbierzemy dziecko ze szkoły i bezpiecznie odprowadzimy na zajęcia.

Wieloletnie doświadczenie budowanie od 2013 roku

OFERTA

Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego pozwoli na naukę słownictwa oraz gramatyki a co najważniejsze skupi się na praktyce, czyli mówieniu, na przełamaniu barier komunikacyjnych oraz na pogłębianiu otwartości względem innych. Kurs dostępny jest już dla dzieci od zerówki aż do 7 klasy szkoły podstawowej. Zajęcia mogą odbywać się w mniejszych grupach od 1 do 3 osób oraz w większych od 4 do 8 osób. Przewidziana ilość lekcji na kursie: 32-35 w ciągu roku. Czas trwania lekcji: 45 minut.

Optymalne rozłożenie zajęć zapewni stały kontakt z językiem angielskim a tym samym utrzyma rosnący wskaźnik otwartości podczas mówienia w języku angielskim. Przed rozpoczęciem kursu zostanie przeprowadzony test diagnostyczny pozwalający na lepszą komunikację uczniów pod względem posiadanej wiedzy, tak aby każdy mógł jak najlepiej wykorzystać czas nauki. Praca w grupie doskonale

uczy współpracy i ma pozytywny wpływ na poszerzający się zakres wiedzy.

Przygotowanie do testu 8-klasisty z języka angielskiego

pexels-max-fischer-5212687

Test ósmoklasisty jest jednym z najważniejszych egzaminów sprawdzających wiedzę ucznia z różnych przedmiotów.  Pragniemy, aby każdy z naszych kursantów zdobył jak najwyższy wynik na egzaminie z języka angielskiego, dlatego oferujemy kompleksowe przygotowanie teoretyczno-praktyczne. Powtórzymy materiał i uporządkujemy wiedzę.

Zajęcia będą odbywać się w grupach 1-3 osób lub 4-8 osób w wymiarze 32-35 lekcji rocznie. Czas trwania lekcji: 45 minut. Skupimy się na zagadnieniach, które pojawiają się corocznie na teście ósmoklasisty, przekażemy ważne wskazówki a także umożliwimy przystąpienie do egzaminu próbnego w ramach zajęć i sprawdzenia się w pracy z arkuszami egzaminacyjnymi.

Korepetycje

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że są osoby, które potrzebują indywidualnej pomocy, dlatego oferujemy również korepetycje, podczas których możemy wspólnie odrobić zadania domowe, omawiając przy tym problematyczne kwestie przygotowywać do sprawdzianów. Podczas tego kursu skupimy się w szczególności na personalizacji tematyki, tak aby uczeń podniósł poziom wiedzy w zakresie, który jest dla niego trudny i niezrozumiały. Czas trwania lekcji: 45 minut.

CENNIK

1-3 osobowa grupa 49 -90 PLN ZA LEKCJĘ
4-8 OSOBOWA GRUPA
42 PLN ZA LEKCJĘ

*Rabat rodzinny – 100 PLN semestralnie od każdego z rodzeństwa

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

Ul. Szkolna 18, 62-002 Suchy Las
(Budynek parku wodnego Octopus, obok 4bFun)

TERMINARZ

  • 11.09 - Zapisy
  • 08.10 - Zbieranie grup, planów zajęć
  • 09.10 - 11.10 Przesłanie planów zajęć
  • 16.10 - Początek kursów

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej:

Close Menu