Zastanawiałeś się nad rozpoczęciem studiów poza granicami Polski? Jednak kompletnie nie wiesz od czego zacząć, jaką uczelnię wybrać a dodatkowo martwisz się o swoje fundusze? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla Ciebie.
Dzięki międzynarodowej współpracy z uniwersytetami z całej Europy jesteśmy w stanie pomóc Ci przejść przez cały proces rekrutacyjny na jedną z naszych Uczelni Partnerskich zupełnie ZA DARMO.

Co musisz jeszcze wiedzieć?

Podejmując z nami współpracę otrzymujesz:
– Darmową konsultację, podczas której omówimy jakie masz plany na przyszłość i który kierunek studiów interesuje Cię najbardziej,
– Ofertę naszych Uczelni Partnerskich, spośród których wybierzemy wspólnie tę najlepszą dla Ciebie,
– Omówienie wszystkie „must have”, które będą konieczne w procesie rekrutacji,
– W zależności od konkretnych wymagań:

  • Wypisanie wszystkich wymogów aplikacyjnych<
  • Pomoc w napisaniu listu motywacyjnego
  • Przygotowanie do Interview
  • Pomoc w zdobyciu referencji i ich poprawienie pod względem merytorycznym i językowym
  • Pomoc w wypełnieniu portal aplikacyjnego
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Lista naszych Uczelni Partnerskich:

City Unity College Nicosia jest jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na Cyprze! Powstała ona w kwietniu 2014 roku i od tego czasu podjęła współprace z ok. 1000 studentów.

CityU łączy proces uczenia się z najnowocześniejszymi innowacjami i zapleczem badawczym. Korzystając z tych udogodnień i sprzętu, uczniowie z pewnością doświadczą wysokiej jakości edukacji. Jedną z misji instytucji jest zapewnienie studentom wyróżniającego się wykształcenia.

Uczelnia dąży do zwiększenia wyników i rozwoju studentów. Obecnie uczelnia oferuje 17 programów (dyplomy, licencjat i magister) na różnych kierunkach we współpracy z Cardiff Metropolitan University. Wszystkie programy są uznawane przez CYQAA.
CityU rozwija swój postęp edukacyjny w zakresie ekspresji kulturalnej, badań, biznesu i kreatywności.

Główne obszary specjalizacji, w których oferowane są certyfikaty, dyplomy, stopnie licencjackie i magisterskie, obejmują międzynarodowe zarządzanie hotelarstwem i turystyką, administrację biznesową, zarządzanie handlem detalicznym i merchandisingiem, animację hotelarstwa i turystyki oraz wsparcie administracyjne, sztukę kulinarną i krajową pomoc osobistą. Jego program kulinarny można śmiało uznać za jeden z najlepszych w Europie ze względu na strukturę kursu.

Jakie są wymagania wstępne na CityU? Sprawdź dokładną listę na: https://www.cityu.ac.cy/entry-requirements/

Wraz z sześcioma wydziałami, trzema szkołami zawodowymi, konserwatorium i instytutem podyplomowym Halic University jest wiodącym uniwersytetem fundacyjnym w Turcji, który od 1998 roku realizuje swoją misję edukacyjną i badawczą w szerokim spektrum, w tym w zakresie zdrowia, inżynierii, architektury, sportu i sztuki.

W rankingu Times Higher Education (THE), który przebadał ponad 1300 instytucji szkolnictwa wyższego z 92 krajów, uczelnia ta znalazła się w pierwszej 200 w kategorii „Reducing Inequalities and Gender Equality”, w pierwszej 300 w kategorii „Responsible Consumption and Accessible Clean Energy” oraz top 400 w kategoriach „Quality Education” i „Welfare in Health”, zajmując miejsce wśród światowych uczelni.

Uniwersytet co roku organizuje przedstawienia muzyczne, sztuki wizualne i inne wydarzenia kulturalne. Uczelnia posiada nawet własny Teatr.

Na Uniwersytecie w Haliç istnieje ponad 30 klubów społecznych, sportowych, artystycznych i innych.

Jakie są wymagania wstępne na Halic University? Sprawdź dokładną listę na: https://international.halic.edu.tr/undergraduate-applicants/

Zainteresowany? Jeśli tak to zapraszamy do współpracy, warto już teraz pomyśleć o przyszłości i zacząć stawiać pierwsze kroki w jej kierunku. Wspólnie z naszym najlepszym zespołem spełnimy Twoje marzenie o studiach za granicą.

Close Menu