Dlaczego my?

GlobalEdu powstało z pasji do wyjazdów i edukacji zagranicznej.

Wyjazdy pozwoliły nam poszerzyć horyzonty, usamodzielnić się i nabrać pewności siebie. Jesteśmy zespołem pełnym pasji i zapału, który za cel wyznacza sobie umożliwić Ci zdobycie wyjątkowego pakietu doświadczeń na lepszy start w przyszłości oraz pomóc w spełnieniu Twojego marzenia o studiowaniu za granicą.

Pomagamy uczniom szkół średnich oraz studentom w całym procesie aplikacyjnym na studia do USA, Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej (kierunki w języku angielskim). Również w transferze uczelnianym.

Przygotowujemy również do egzaminów, takich jak: GMAT, GRE, SAT, BMAT, IMAT, IELTS i TOEFL. Każdy z naszych kursantów poprawia wynik na egzaminie.

GlobalEdu zostało założone w 2012 roku. Prowadzimy około 100 aplikacji na różne uczelnie rocznie. Pomagamy nie tylko w znalezieniu wymarzonej uczelni, ale również takiej która sprosta wymogom finansowym naszych klientów.

Pilnujemy i przygotowujemy wszystkich formalności związanych z aplikacją.
Nasi podopieczni aplikują na tak prestiżowe uczelnie jak Harvard, Massachusetts Institute of Technology (MIT), University of Cambridge, Imperial College czy Bocconi University i wiele innych.

 • Doświadczona kadra

  Zatrudniamy tylko doświadczonych lektorów oraz koordynatorów

 • Indywidualne podejście

  Każdy aplikujący prowadzony jest indywidualnym tokiem

 • Bieżące wsparcie

  Jesteśmy stale do dyspozycji i pytań klientów

 • Ciągły rozwój

  Coroczna analiza i baza informacji na temat uczelni oraz szkolenia kadry z zakresu kursów specjalistycznych

 • Bezpłatna diagnoza

  Badamy możliwości i kierunki jakie chcą obrać nasi klienci, aby jak najlepiej dopasować działania

 • Atrakcyjne ceny usług

  W zależności od wybranego kursu

Mamy w naszej ofercie zarówno kursy prowadzone stacjonarnie w większych miastach Polski jak np. Poznań, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, jak i kursy prowadzone w formie online.

Tak, nasze kursy indywidualne polegają na pracy z lektorem face to face przez jeden z komunikatorów internetowych z użyciem kamerki oraz mikrofonu.

Tak, podczas kursów indywidualnych dostosujemy godziny pod plan zajęć kursanta.

Cena naszych kursów jest zależna od jego rodzaju, ilości osób oraz tego czy jest on indywidualny czy grupowy. Skontaktuj się z nami, żeby poznać pełną ofertę.

Nie, mamy możliwość wyceny indywidualnej poszczególnych elementów z naszych pakietów aplikacyjnych.

Tak, istnieją możliwości dofinansowań oraz stypendiów, które pokrywają koszty związane z nauką. Podczas procesu aplikacyjnego pomagamy kandydatowi w staraniach o taką pomoc finansową.

Zapraszamy do zapisania się na darmowe konsultacje, podczas których porozmawiamy na temat Twoich planów, oczekiwań oraz możliwości i podejmiemy decyzję co do dalszej współpracy.

Na chwilę obecną nie jest to możliwe. Pomagamy jednak w zapisach na dany egzamin w konkretnym centrum egzaminacyjnym.

Niestety nie, na kursach nie uczymy języka angielskiego, tylko przygotowujemy do egzaminu osoby znające ten język, chyba że mamy przygotować do egzaminów językowych: IELTS lub TOEFL.

Oczywiście, że tak. Zapewniamy możliwość płatności ratalnej 0%.

Kursy te prowadzone są w małych 3-5 osobowych grupach lub 2-4.

Tak, zapraszamy na naszego facebooka, instagrama, twittera oraz tik toka.

Close Menu