Studia w Anglii OXFORDON to doświadczony zespół doradców edukacyjnych, działający na rynku edukacji zagranicznej od ponad dekady. Dzięki temu świadczone usługi są fachowe, merytoryczne i kompleksowe, a co najważniejsze BEZPŁATNE!Zakres pomocy zaczyna się na etapie odnajdywania swojej ścieżki kariery międzynarodowej, zgodnej z zainteresowaniami i pasjami, a kończy na doprecyzowaniu wszystkich spraw związanych ze złożeniem podania oraz wyjazdem na studia. Pracując z doradcą trudne wybory stają się łatwiejsze. Uzyskujesz pomoc w wyborze uczelni i kierunku studiów, w złożeniu podania, wniosku o dofinansowanie oraz akademik. Zaczynając studia w Wielkiej Brytanii można skorzystać z pomocy finansowej jaką oferuje rząd. Na szczęście Brexit niczego nie zmienia! Wybór jaki oferują brytyjskie uczelnie jest ogromny i obejmuje 37 tysięcy kierunków studiów. Jest w czym wybierać!

http://studiawangli.pl

MBA25 connects the world’s best business schools with high-caliber candidates. Only TOP schools. Only TOP candidates.

https://mba25.com/

City Unity College Nicosia jest jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na Cyprze! Powstała ona w kwietniu 2014 roku i od tego czasu podjęła współprace z ok. 1000 studentów. CityU łączy proces uczenia się z najnowocześniejszymi innowacjami i zapleczem badawczym. Korzystając z tych udogodnień i sprzętu, uczniowie z pewnością doświadczą wysokiej jakości edukacji. Jedną z misji instytucji jest zapewnienie studentom wyróżniającego się wykształcenia. Uczelnia dąży do zwiększenia wyników i rozwoju studentów. 

https://www.cityu.ac.cy/h

Wraz z sześcioma wydziałami, trzema szkołami zawodowymi, konserwatorium i instytutem podyplomowym Halic University jest wiodącym uniwersytetem fundacyjnym w Turcji, który od 1998 roku realizuje swoją misję edukacyjną i badawczą w szerokim spektrum, w tym w zakresie zdrowia, inżynierii, architektury, sportu i sztuki.

https://halic.edu.tr/en 

Close Menu