GlobalEdu współpracuje z doświadczonymi koordynatorami i lektorami z topowych europejskich i amerykańskich uczelni, którzy spełnili już swoje marzenia i pomogą w osiągnieciu Twoich!

Poznaj nasz zespół:

BARBARA JARZĘBIŃSKA

OWNER, APPLICATION CONSULTANT, SAT&GMAT QUANT TUTOR

Właścicielka GlobalEdu. Konsultantka przeprowadzająca uczniów przez procesy aplikacyjne na studia do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dzięki jej wsparciu, uczniowie z sukcesem aplikują na uczelnie swoich marzeń, m.in. Imperial College (UK), University of California Los Angeles (USA) czy Harvard University (USA). Wieloletnia instruktorka SAT. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i prawo w biznesie. Uczestniczka wielu kursów na uczelniach zagranicznych, m.in. na University of Pennsylvania, USA (Applying to U.S. Universities) czy Certified SAT&GMAT tutor. Od kilku lat zdobywa doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych (m.in. w Maine) oraz w Wielkiej Brytanii (w Londynie). Wulkan pozytywnej energii. Miłośniczka sportu. Fanka różnorodności.

SŁAWOMIR JUDEK

SAT&GMAT VERBAL TUTOR

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Filologia Rosyjska. Językoznawca i nauczyciel z wykształcenia i powołania. Specjalizuje się w nauczaniu wymowy języka amerykańskiego. Interesuje się również technikami nauki języków obcych oraz mechanizmami psychologicznymi, które mają bezpośredni wpływ na efektywność przyswajania wiedzy. Pasjonat języków obcych, gramatyki oraz wymowy. W wolnych chwilach interesuje się wyścigami samochodowymi, nauką języków obcych, telemetrią wyścigową oraz samoanalizą. Jego życiową misją jest pomaganie innym w celu bycia lepszą wersją siebie poprzez przekazywanie wiedzy z języka angielskiego oraz narzędzi, które pozwolą zdobyć większą niezależność w procesie samodoskonalenia.

MAKSYMILIA WANDEL

APPLICATION CONSULTANT

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Absolwentka University of Miami School of Law with Master of Laws in International Law. Była tenisistka i reprezentantka Polski, wielokrotna medalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych oraz Drużynowa Juniorska Mistrzyni Świata (Junior Fed Cup). Reprezentantka Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Miami w rozgrywkach Akademickich w tenisie. Oprócz pracy w zawodzie prawniczym Maxi posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami dla takich organizacji jak PZT, IMG, Johan Kriek Tennis Academy, czy Athletes USA - swego czasu największej na rynku agencji stypendialnej dla sportowców, w której do głównych obowiązków należała rekrutacja i ewaluacja sportowców pod względem ich potencjału i możliwości na uzyskanie stypendium sportowego na Amerykańskich uczelniach. Jak również promowanie sportowców oraz szukanie i zawieranie stypendiów sportowych dla wybitnych sportowców na najlepszych i największych Uniwersytetach w całych Stanach Zjednoczonych. Do tego chętnie przeprowadzi konsultacje w zawodowej karierze oraz doradztwo w startach sportowych.

TOMASZ BACHOSZ

APPLICATION CONSULTANT

Absolwent Computer Science na New York University Abu Dhabi. Student na Oxford University, przedsiębiorca, programista. Aktywny zawodnik koszykówki. Interesuje się biznesem, startupami, nowymi technologiami, historią i polityką. Prowadzi własną działalność technologiczną w Nowym Jorku. W wolnej chwili pasjonuje się muzyką (gra na pianinie od 4 roku życia). Posiada doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach i środowiskach, a także w edukacji - od 8 lat prowadzi własny portal edukacyjny, a także zajmuje się korepetycjami. Pomógł niejednemu uczniowi dostać się na topowe uczelnie.

JĘDRZEJ GOŁĘBKA

APPLICATION CONSULTANT, BMAT&UCAT TUTOR

Absolwent klasy IB 2 Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Obecnie członek Jesus College Oxford i student medycyny na Uniwersytecie w Oxfordzie. Dzięki własnym doświadczeniom, pomaga w aplikacji na uczelnie w UK i w przygotowaniu do egzaminów BMAT i UCAT. W międzyczasie amator sportu, kapitan Oxford Polish Society Football Team.

ANNA SZUKAŁA

APPLICATION CONSULTANT

Absolwentka programu International Baccalaureate II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu. Założycielka i organizatorka dwóch międzynarodowych konferencji Poznan Model United Nations (2017 & 2018). Posiada doświadczenie z pierwszej ręki na temat aplikacji na studia do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a także testów takich jak SAT, SAT Subject Test czy UKCAT. W wolnym czasie czyta książki po angielsku i francusku i trenuje strzelanie sportowe. Jest studentką na kierunku medycznym na uniwersytecie Queen Mary w Wielkiej Brytanii.

MARTA PIOTROWICZ

APPLICATION CONSULTANT, IMAT TUTOR

Absolwentka programu International Baccalaureate II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu. Pierwszą klasę liceum spędziła w Stanach Zjednoczonych uczęszczając do szkoły Biloxi High School w stanie Missisipi. Obecnie jest studentką Uniwersytetu Mediolańskiego na kierunku Medycyna i Chirurgia, gdzie uzyskała wyróżnienie rektora dla najlepszych studentów międzynarodowych. Jej kompetencje do prowadzenia kursów przygotowujących na egzaminy wstępne potwierdzają wyniki egzaminu IMAT (najwyższy wynik w Polsce w roku 2019) oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

KATARZYNA BAŃKOWSKA

SAT&GMAT VERBAL, TOEFL TUTOR

Katarzyna Bańkowska Właścicielka Szkoły Językowej Synonim w Chrzanowie. Absolwentka Wyższej Szkoły Europejskiej im. Tischnera w Krakowie (Tłumaczenia ustne i pisemne). Ukończyła również studia o kierunku filologia angielska ze specjalizacją – nauczanie języka angielskiego. Podczas kilkuletniego pobytu w USA, USA studiowała Liberal Arts na uczelni Washtenaw Community College w Michigan. Języka angielskiego uczy się od 25 lat, natomiast sama jest czynną nauczycielką od lat sześciu. Posiada doświadczenie w pracy z uczniami w każdym wieku. Współpracuje z Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości oraz prowadzi kursy językowe z finansów pozyskiwanych przez Unię Europejską. Ma na swoim koncie wiele szkoleń prowadzonych na rzecz dużych firm i korporacji. Dodatkowo w 2016 roku przeszła szkolenie Certified SAT&GMAT tutor z części Verbal, prowadzone przez jedną z najlepszych firm przygotowujących do egzmainu GMAT w Europie "700+ club".

MAŁGORZATA PAWICKA

SAT&GMAT VERBAL, IELTS TUTOR

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: literatura amerykańska) oraz Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Posiada doświadczenie w pracy jako tłumacz pisemny oraz wieloletni staż pracy jako lektor języka angielskiego w firmach, szkołach językowych oraz szkołach wyższych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ukończyła szereg kursów metodycznych, m.in. CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) , IH CAM (Certificate in Advanced Methodology) oraz IH BET (Certificate in Teaching Business English). Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową, w ramach której prowadzi kursy języka angielskiego dla firm oraz pracuje jako instruktorka SAT i GMAT z części humanistycznej. Poza pracą interesuje się fotografią, literaturą oraz psychologią. Jest zapaloną cyklistką i joginką.

DOMINIKA ELBASIONY

SAT&GMAT&GRE Quant Tutor

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Wydział Geoinżynierii, specjalność Geodezja i szacowanie nieruchomości. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu nauczania matematyki. Dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki w amerykańskich i brytyjskich szkołach średnich w Kairze m.in Narmer American College czy Egyptian British International School New Cairo. Wykładowca przedmiotu Introduction to Engineering, elektywnego przedmiotu z zakresu historii inżynierii, rysunku technicznego i wprowadzenia do programu AutoCAD. Certyfikowany nauczyciel programu IB (International Baccalaureate), instruktor GMAT, GRE oraz SAT. Nauczycielka Maths i Numeracy w prestiżowej Poznań British International School. Interesuje się ekonomią, geopolityką i kulturą Wschodu.

BARTŁOMIEJ BIENIEK

SAT QUANT TUTOR

Student Technologii Chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 2019 roku udziela korepetycji z matematyki, języka angielskiego oraz chemii. Przygotowuje do matury z matematyki i chemii na poziomie rozszerzonym. Czas wolny poświęca na samorozwój oraz zwiększanie swoich kompetencji, uczestnicząc w kursach i warsztatach. Interesuje się piłką nożną, treściami popularnonaukowymi oraz chemią organiczną.

ALLAN NYOMBAYIRE

SAT&GMAT QUANT TUTOR

Student Inżynierii Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Absolwent kierunku ścisłego (PCM) w Ecole Des Science Byimana, Rwanda. Od 2 lat prowadzi zajęcia z matematyki w Kigali w Rwandzie. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Przedsiębiorczość i Przywództwo w Wheaton College. Posiada doświadczenie w pracy z ludźmi w różnym wieku oraz o różnych korzeniach kulturowych. Jego hobby to jazda na rowerze i pływanie. Zainteresowania to nauka języków oraz poznawanie nowych kultur.

DOMINIKA BOREK

SAT&GMAT&GRE TUTOR

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz filologii angielskiej w zakresie tłumaczenia specjalistycznego. Uczy młodzież i dorosłych, pomaga w osiąganiu (niejednokrotnie trudnych) celów językowych z pasją prowadząc zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu Legal English i nadal doskonali się w tej dziedzinie. Prywatnie fanka podróżowania, kina i książek z gatunku kryminałów.

ŁUKASZ HEŁKA

SAT&GMAT&GRE QUANT TUTOR

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka, instruktor SAT General Test, Subject Tests Math & Physics i GMAT. Od 5 lat zajmuje się przygotowaniem uczniów do podstawowej jak i rozszerzonej matury z matematyki i fizyki. W 2016 roku przeszedł szkolenie Certified SAT&GMAT tutor z części Quant, prowadzone przez jedną z najlepszych firm przygotowujących do egzmainu GMAT w Europie "700+ club". Interesuje się nowymi technologiami oraz elektroniką.

DAGMARA ADAMSKA

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI

Studentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Oprócz studiów dziennych, na co dzień pracuj też w Kancelarii, gdzie spełnia się zawodowo. Współautorka publikacji naukowej pt. ,,Najważniejsze zagadnienia prawne dotyczące utworu muzycznego w świetle ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych'' znajdującej się w Zeszytach Naukowych WSUS. Oprócz zamiłowania do prawa doskonale odnajduje się w social mediach, w ramach współpracy z największymi Polskimi markami od branż beauty aż do motoryzacyjnych. Poza pracą interesuje się modelingiem oraz piłką nożną.

dr BŁAŻEJ RATAJCZAK

BMAT&IMAT TUTOR

Dr Błażej Ratajczak ukończył Uniwersytet Adama Mickieiwicza w Poznaniu, posiada doktorat z fizyki teoretycznej (odbył staż w Department of Chemical and Biomolecular Engineering, North Carolina State University, USA). Posiada 14 lat doświadczenia w IB oraz 6 lat w IGCSE i A-Levels. Zainteresowania to nowe technologie, symulacje procesów fizycznych oraz ekonomia.

MARIA ROKITA

APPLICATION CONSULTANT

Absolwentka francuskojęzycznego I Liceum ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Była uczennica Lycée Saint-Pierre w Bourg-en-Bresse we Francji, gdzie spędziła pierwszą klasę liceum. Obecnie studentka trójjęzycznej filologii na francuskim Uniwersytecie Jean Moulin Lyon 3. W chwilach wolnych, od pięciu lat spełnia się jako wolontariuszka organizacji AFS International w roli trenerki Edukacji Międzykulturowej (ICL) dla młodzieży i dorosłych, oraz Koordynatorki ds. Komunikacji w oddziale AFS Rhône et Loire. Pasjonują ją kultury obce i podróże, w związku z czym miała szansę spędzić swe studenckie lata oraz zdobyć doświadczenie zawodowe we Francji, Hiszpanii i Meksyku. Ponadto, włada biegle czterema językami.

Close Menu