GlobalEdu współpracuje z doświadczonymi koordynatorami i lektorami z topowych europejskich i amerykańskich uczelni, którzy spełnili już swoje marzenia i pomogą w osiągnieciu Twoich!

Poznaj nasz zespół:

BARBARA JARZĘBIŃSKA

OWNER, APPLICATION CONSULTANT, SAT&GMAT QUANT TUTOR

Właścicielka GlobalEdu. Konsultantka przeprowadzająca uczniów przez procesy aplikacyjne na studia do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dzięki jej wsparciu, uczniowie z sukcesem aplikują na uczelnie swoich marzeń, m.in. Imperial College (UK), University of California Los Angeles (USA) czy Harvard University (USA). Wieloletnia instruktorka SAT. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i prawo w biznesie. Uczestniczka wielu kursów na uczelniach zagranicznych, m.in. na University of Pennsylvania, USA (Applying to U.S. Universities) czy Certified SAT&GMAT tutor. Od kilku lat zdobywa doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych (m.in. w Maine) oraz w Wielkiej Brytanii (w Londynie). Wulkan pozytywnej energii. Miłośniczka sportu. Fanka różnorodności.

SŁAWOMIR JUDEK

SAT VERBAL TUTOR

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Filologia Rosyjska. Językoznawca i nauczyciel z wykształcenia i powołania. Specjalizuje się w nauczaniu wymowy języka amerykańskiego. Interesuje się również technikami nauki języków obcych oraz mechanizmami psychologicznymi, które mają bezpośredni wpływ na efektywność przyswajania wiedzy. Pasjonat języków obcych, gramatyki oraz wymowy. W wolnych chwilach interesuje się wyścigami samochodowymi, nauką języków obcych, telemetrią wyścigową oraz samoanalizą. Jego życiową misją jest pomaganie innym w celu bycia lepszą wersją siebie poprzez przekazywanie wiedzy z języka angielskiego oraz narzędzi, które pozwolą zdobyć większą niezależność w procesie samodoskonalenia.

MAKSYMILIA WANDEL

APPLICATION CONSULTANT

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Absolwentka University of Miami School of Law with Master of Laws in International Law. Była tenisistka i reprezentantka Polski, wielokrotna medalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych oraz Drużynowa Juniorska Mistrzyni Świata (Junior Fed Cup). Reprezentantka Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Miami w rozgrywkach Akademickich w tenisie. Oprócz pracy w zawodzie prawniczym Maxi posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami dla takich organizacji jak PZT, IMG, Johan Kriek Tennis Academy, czy Athletes USA - swego czasu największej na rynku agencji stypendialnej dla sportowców, w której do głównych obowiązków należała rekrutacja i ewaluacja sportowców pod względem ich potencjału i możliwości na uzyskanie stypendium sportowego na Amerykańskich uczelniach. Jak również promowanie sportowców oraz szukanie i zawieranie stypendiów sportowych dla wybitnych sportowców na najlepszych i największych Uniwersytetach w całych Stanach Zjednoczonych. Do tego chętnie przeprowadzi konsultacje w zawodowej karierze oraz doradztwo w startach sportowych.

TOMASZ BACHOSZ

APPLICATION CONSULTANT

Absolwent Computer Science na New York University Abu Dhabi. Absolwent Oxford University, przedsiębiorca, programista. Aktywny zawodnik koszykówki. Interesuje się biznesem, startupami, nowymi technologiami, historią i polityką. Prowadzi własną działalność technologiczną w Nowym Jorku. W wolnej chwili pasjonuje się muzyką (gra na pianinie od 4 roku życia). Posiada doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach i środowiskach, a także w edukacji - od 8 lat prowadzi własny portal edukacyjny, a także zajmuje się korepetycjami. Pomógł niejednemu uczniowi dostać się na topowe uczelnie.

KATARZYNA BAŃKOWSKA

SAT&GMAT VERBAL, TOEFL TUTOR

Katarzyna Bańkowska Właścicielka Szkoły Językowej Synonim w Chrzanowie. Absolwentka Wyższej Szkoły Europejskiej im. Tischnera w Krakowie (Tłumaczenia ustne i pisemne). Ukończyła również studia o kierunku filologia angielska ze specjalizacją – nauczanie języka angielskiego. Podczas kilkuletniego pobytu w USA, USA studiowała Liberal Arts na uczelni Washtenaw Community College w Michigan. Języka angielskiego uczy się od 25 lat, natomiast sama jest czynną nauczycielką od lat sześciu. Posiada doświadczenie w pracy z uczniami w każdym wieku. Współpracuje z Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości oraz prowadzi kursy językowe z finansów pozyskiwanych przez Unię Europejską. Ma na swoim koncie wiele szkoleń prowadzonych na rzecz dużych firm i korporacji. Dodatkowo w 2016 roku przeszła szkolenie Certified SAT&GMAT tutor z części Verbal, prowadzone przez jedną z najlepszych firm przygotowujących do egzmainu GMAT w Europie "700+ club".

ANNA SZUKAŁA

APPLICATION CONSULTANT

Absolwentka programu International Baccalaureate II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu. Założycielka i organizatorka dwóch międzynarodowych konferencji Poznan Model United Nations (2017 & 2018). Posiada doświadczenie z pierwszej ręki na temat aplikacji na studia do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a także testów takich jak SAT, SAT Subject Test czy UKCAT. W wolnym czasie czyta książki po angielsku i francusku i trenuje strzelanie sportowe. Jest studentką na kierunku medycznym na uniwersytecie Queen Mary w Wielkiej Brytanii.

DAGMARA ADAMSKA

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I ADMINISTRACJI

Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Współautorka publikacji naukowej pt. ,,Najważniejsze zagadnienia prawne dotyczące utworu muzycznego w świetle ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych'' znajdującej się w Zeszytach Naukowych WSUS. Oprócz zamiłowania do prawa doskonale odnajduje się w social mediach, w ramach współpracy z największymi Polskimi markami od branż beauty aż do motoryzacyjnych. Poza pracą interesuje się modelingiem oraz piłką nożną.

BARTŁOMIEJ BIENIEK

SAT&GMAT QUANT TUTOR, IMAT&BMAT TUTOR

Absolwent Technologii Chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 2019 roku udziela korepetycji z matematyki, języka angielskiego oraz chemii. Przygotowuje do matury z matematyki i chemii na poziomie rozszerzonym. Czas wolny poświęca na samorozwój oraz zwiększanie swoich kompetencji, uczestnicząc w kursach i warsztatach. Przeszedł szkolenie z zakresu SAT oraz IMAT. Interesuje się piłką nożną, treściami popularnonaukowymi oraz chemią organiczną.

MAŁGORZATA PAWICKA

IELTS&SAT VERBAL TUTOR

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: literatura amerykańska) oraz Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Posiada doświadczenie w pracy jako tłumacz pisemny oraz wieloletni staż pracy jako lektor języka angielskiego w firmach, szkołach językowych oraz szkołach wyższych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ukończyła szereg kursów metodycznych, m.in. CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) , IH CAM (Certificate in Advanced Methodology) oraz IH BET (Certificate in Teaching Business English). Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową, w ramach której prowadzi kursy języka angielskiego dla firm oraz pracuje jako instruktorka SAT i GMAT z części humanistycznej. Poza pracą interesuje się fotografią, literaturą oraz psychologią. Jest zapaloną cyklistką i joginką.

Anna OWCZAREK

bmat&imat tutor

Absolwentka programu International Baccalaureate 2 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami MIędzynarodowymi im Pawła Jasienicy w Warszawie. Obecnie studentka Uniwersytetu w Mediolanie na kierunku Medycyna i Chirurgia. W 2021 roku uzyskała jeden z wyższych wyników na egzaminie IMAT, co pozwoliło jej dostać się na wymarzony Uniwersytet w pierwszej rundzie. Jej kompetencje potwierdza również wynik z matury Międzynarodowej IB - 43/45 na której rozszerzała biologię oraz chemię.

ŁUKASZ HEŁKA

SAT&GMAT&GRE QUANT TUTOR

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka, instruktor SAT General Test, Subject Tests Math & Physics i GMAT. Od 2012 roku zajmuje się przygotowaniem uczniów do podstawowej jak i rozszerzonej matury z matematyki i fizyki. W 2016 roku przeszedł szkolenie Certified SAT&GMAT tutor z części Quant, prowadzone przez jedną z najlepszych firm przygotowujących do egzmainu GMAT w Europie "700+ club". Interesuje się nowymi technologiami oraz elektroniką.

ALLAN NYOMBAYIRE

SAT&GMAT QUANT TUTOR

Student Inżynierii Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Absolwent kierunku ścisłego (PCM) w Ecole Des Science Byimana, Rwanda. Od 2 lat prowadzi zajęcia z matematyki w Kigali w Rwandzie. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Przedsiębiorczość i Przywództwo w Wheaton College. Posiada doświadczenie w pracy z ludźmi w różnym wieku oraz o różnych korzeniach kulturowych. Jego hobby to jazda na rowerze i pływanie. Zainteresowania to nauka języków oraz poznawanie nowych kultur.

dr BŁAŻEJ RATAJCZAK

BMAT&IMAT TUTOR

Dr Błażej Ratajczak ukończył Uniwersytet Adama Mickieiwicza w Poznaniu, posiada doktorat z fizyki teoretycznej (odbył staż w Department of Chemical and Biomolecular Engineering, North Carolina State University, USA). Posiada 14 lat doświadczenia w IB oraz 6 lat w IGCSE i A-Levels. Zainteresowania to nowe technologie, symulacje procesów fizycznych oraz ekonomia.

IWO HACHULSKI

APPLICATION CONSULTANT

Absolwent programu International Baccalaureate w Ellesmere College w Wielkiej Brytanii, stypendysta BAS. Zwycięzca Global Entrepreneurship Bootcamp 2019 współorganizowanego przez MIT Sloan School of Management. Aktualnie student prawa i ekonomii z językiem arabskim na New York University. Aktywnie wspiera młodych w rozwijaniu nieszablonowego myślenia oraz realizowaniu własnych projektów biznesowych i społecznych. Dzięki własnym doświadczeniom w aplikacji na studia do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, pomógł wielu uczniom dostać się na najbardziej prestiżowe uczelnie na świecie. W wolnym czasie bardzo dużo podróżuje. Interesuje się sportem, polityką oraz nauką języków obcych.

MARIA ROKITA

APPLICATION CONSULTANT

Absolwentka francuskojęzycznego I Liceum ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Była uczennica Lycée Saint-Pierre w Bourg-en-Bresse we Francji, gdzie spędziła pierwszą klasę liceum. Obecnie studentka trójjęzycznej filologii na francuskim Uniwersytecie Jean Moulin Lyon 3. W chwilach wolnych, od pięciu lat spełnia się jako wolontariuszka organizacji AFS International w roli trenerki Edukacji Międzykulturowej (ICL) dla młodzieży i dorosłych, oraz Koordynatorki ds. Komunikacji w oddziale AFS Rhône et Loire. Pasjonują ją kultury obce i podróże, w związku z czym miała szansę spędzić swe studenckie lata oraz zdobyć doświadczenie zawodowe we Francji, Hiszpanii i Meksyku. Ponadto, włada biegle czterema językami.

Maja Szymańska-Lejman

bmat&imat TUTOR

Doktorantka na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendystka Fundacji UAM i PPNT, siedmiokrotnie otrzymywała stypendium Rektora dla najlepszych studentów UAM, a w 2016 roku otrzymała również stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce. W 2019 roku odbyła staż w Department of Plant Sciences na Uniwersytecie w Cambridge. Jest współautorką licznych artykułów opublikowanych w renomowanych czasopismach naukowych. Genetyka i biologia molekularna to jej pasja, a swój wolny czas spędza przy książce i nauce języków obcych, m.in. francuskiego i niemieckiego.

Julia Czuryło

APPLICATION CONSULTANT

Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Karol Marcinkowskiego w Poznaniu oraz studiów licencjackich Biomedical Sciences na Maastricht University. Obecnie kontynuuje studia na Maastricht University, Master in Biomedical Sciences ze specjalizacją w Neuromodulation. Posiada doświadczenie w aplikacji do Niderlandów na kierunki zarówno licencjackie jak i magisterskie. Poza biomedycyną i psychologią rozwija swoje pasje w windsurfingu, grze na basie oraz malowaniu.

MONIKA DUMANOWSKA

GMAT VERBAL TUTOR

Absolwentka Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej na kierunku filologia angielska z językiem hiszpańskim. Podczas pobytu w USA przeszła szereg kursów poznawczo-kulturowych na BMCC w Nowym Jorku. W 2021 roku ukończyła kurs TEFL w Bridge Education Group. Na co dzień lektor w Szkole Językowej Synonim w Chrzanowie oraz czynna korepetytorka. Jako uczeń praktykuje od 6 roku życia, a jako lektor od 2017 roku. Oprócz języków interesuje się również podróżami, muzyką i sportem, jest również psią mamą.

Aleksander Stecki

Application Consultant

Absolwent I liceum Ogólnokształcącego im. Karol Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie studiuje Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Posiada doświadczenie w aplikacji do Niderlandów na kierunki licencjackie gdzie przez rok studiował na Uniwersytecie w Maastricht. Oprócz studiów pasjonuje się Historią oraz jeżdżeniem na rowerze.

Anna Grala

IELTS&GMAT VERBAL TUTOR

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Ukończyła również studia podyplomowe o tematyce Nauczanie Języka Polskiego Jako Obcego. Od wielu lat uczy języka angielskiego i przygotowuje słuchaczy do różnego rodzaju egzaminów, zarówno z angielskiego ogólnego jak i biznesowego. W wolnym czasie lubi chodzić do teatru i podróżować.

Witold Petrulis

Application Consultant

Absolwent programu International Baccalaureate III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni z wynikiem 44/45 pkt. Okres licealny poświęcił przede wszystkim działalności projektowej w Pracowni Innowacji 3LAB, w ramach której zwyciężył XI edycję ogólnopolskiego konkursu Nowej Ery, uzyskał tytuł laureata konkursu popularyzator nauki 2021, czy też brał udział w przygotowaniu prezentacji projektu w ramach Tygodnia Nauki Polskiej podczas expo w Dubaju. W 2022 napisał egzamin IMAT w top 50 Europy co pozwoliło mu dostać się na wymarzoną Almę Mater Studiorum, czyli Uniwersytet Boloński na kierunku Medycyna i Chirurgia. Doświadczony korepetytor IB, IMAT, a także grafik komputerowy. Interesuje się filozofią, pisaniem prozy oraz grą na gitarze flamenco.

Julia sokólska

Application Consultant

Absolwentka programu International Baccalaureate II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu oraz studentka prawa na University of Cambridge. Sekretarz Generalna 27 edycji konferencji Cambridge University International Model United Nations. Założycielka i prezes stowarzyszenia Young Europe Association. Pomysłodawczyni i organizatorka konferencji YEALAN - Let’s Act Now 2022 & 2023. Wiąże swoją przyszłość z prawem międzynarodowym oraz polityką publiczną. Interesuje się bezpieczeństwem i obronnością. Swoje pasje rozwijała pełniąc funkcję przewodniczącej Zarządu Samorządu Uczniowskiego oraz uczestnicząc w ponad 15 konferencjach Model United Nations i turniejach debatanckich w Polsce i zagranicą. Posiada doświadczenie w aplikacji na uczelnie w Wielkiej Brytanii, USA i Francji, które chętnie wykorzystuje, aby pomóc aplikantom. W wolnym czasie czyta książki o zimnej wojnie, uczy się francuskiego i trenuje szermierkę.

Małgorzata Chochłow-Jarzębińska

administratorka globaledu youth

Absolwentka Szkoły wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku o specjalności pedagogika resocjalizacyjna. Posiada kompetencje i praktyczne przygotowanie pedagogiczne oraz uprawnienia zawodowe do pracy grupowej i indywidualnej w zakresie prawidłowości rozwojowych podopiecznych. Podejmie działania o charakterze wychowawczym i profilaktycznym w kontekście procesów społecznych, przy uwzględnieniu jednostkowych procesów psychicznych dziecka. Wyróżnia się otwartością, komunikatywnością i umiejętnością wyciągania wniosków. Potrafi racjonalnie reagować w sytuacjach niestandardowych, co pomoże w realizowaniu programów i w sposób bezpośredni wpłynie na komfort i społeczne bezpieczeństwo kursantów. Dysponuje umiejętnościami w zakresie: diagnozowania, planowania, organizowania, realizowania i ewaluacji procesu wychowania. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi doskonale uzupełni i wesprze realizowany przez nas program nauczania. Tolerancyjna, uśmiechnięta, empatyczna poza pracą jest malarką, pogłębia wiedzę psychologiczną i czynnie uprawia jachting.

Natalia Hankiewicz

lektorka globaledu youth

Absolwentka filologii angielskiej w specjalizacji Business Translation. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego dla najmłodszych i młodzieży. Z pasją podchodzi do przekazywania wiedzy swoim wychowankom niezależnie od wieku i umiejętności, wykorzystując przy tym nieszablonowe formy uczenia się poprzez uśmiech i zabawę. Komunikatywna, cierpliwa i oddana swojej pracy zaraża entuzjamem i z miłością wprowadza słuchaczy w w świat języka angielskiego. Obecnie kontynuuje naukę na 2 stopniu studiów na kierunku Zarządzanie - Wycena i zarządzanie nieruchomościami. W wolnych chwilach pasjonatka architektury wnętrz i rozwoju osobistego.

Julia Wróblewska

Application Consultant & IMAT Tutor

Absolwentka programu matury międzynarodowej IB w Ill LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni, ukończonego z wynikiem 43/45 punktów i obejmującego chemię oraz biologię na poziomie rozszerzonym. Koordynatorka licznych projektów społecznych, pasjonatka debat politycznych MUN oraz reprezentantka Polski na konferencji Change The World MUN w Nowym Jorku, gdzie zespołowo zdobyła nagrodę dla najlepszej delegacji. W 2022 roku uzyskała drugi najlepszy wynik egzaminu IMAT na świecie, za co przyznano jej stypendium Excellence Scholarship na Uniwersytecie w Mediolanie, gdzie obecnie studiuje na kierunku Medycyna i Chirurgia. Do jej zainteresowań należą także żeglarstwo, narciarstwo i piesze wędrówki w górach.

Close Menu